Žula, mramor, schodiště

mramor, zula, nahrobky
Kamenictví, kamenické práce, další stavební práce - Žula, mramor - Havirov, Ostrava, Bohumin, Orlová, Opava, Karvina, Český Těšín - Provádíme veškeré kamenické práce včetně projekce, výroby a montáže - pomníky, jednohroby, dvojhroby, dlažby, schody, kamenné zdi, krby, kuchyňské a umyvadlové desky, parapety, obklady a dlažby.

žulové, mramorové výrobky : kamenné zdi, krby, kuchyňské a umyvadlové desky, obklady, dlažby, jednohrob, dvojhrob, renovace pomníků


Schody

Design, použitý materiál a jeho povrchová úprava dokáží organicky začlenit schodiště do jakéhokoli stylového interiéru, kde může být velmi působivou dominantou. Svým provedením se přizpůsobí prostorovým možnostem. Schodiště z přírodního jsou trvanlivé, velice odolné proti oděru, vnáší do interiéru neopakovatelnou atmosféru. Kamenné schodiště v malém domu může působit monumentálně. Na to ale existuje způsob: Každý kámen vypadá dobře z jinými materiály, kamene můžeme kombinovat např. s dřevěnými prvky. Dokonalý výsledek přináší kombinace kamenů ve dvou barvách.

Naše firma je známá výrobou vnitřních i vnějších schodišť, nejen žulových a mramorových, ale také z jiných přírodních kamenů.

Vyrábíme různé druhy schodišť dle přání zákazníka: visuté schodiště, schodiště s obkladem, rovné, šikmé, trubkové, leštěné, plamenové, všechno dle potřeb zákazníka. Při výrobě schodiště věnujeme maximální úsilí vyhovět požadavkům zákazníka.


schody žulaschody mramormramorove schody
vnitřní schodiště
žula : PARADISO
vnitřní schodiště
žula : INDIAN JACKARANDA
mramor : ROSA PORTUGALLO
vnitřní schodiště
mramor : BRECCIA SARDA
žulove schodyschody žulaoweschody žula
vnější schodiště
žula : VERDE BAHIA
vnitřní schodiště
žula : HALANDIA / VISCONT WHITE
vnější schodiště
žula : CHAMPAGNE
schody žulažulove schodyschody žula
vnější schodiště
žula : VERDE CANDEIAS
vnější schodiště
žula : BALMORAL
vnější schodiště
žula : VANGAwersja polska