Náhrobky

mramor, zula, nahrobky
Kamenictví, kamenické práce, další stavební práce - Žula, mramor - Havirov, Ostrava, Bohumin, Orlová, Opava, Karvina, Český Těšín - Provádíme veškeré kamenické práce včetně projekce, výroby a montáže - pomníky, jednohroby, dvojhroby, dlažby, schody, kamenné zdi, krby, kuchyňské a umyvadlové desky, parapety, obklady a dlažby.

Náhrobky, pomníky, náhrobní desky - Rybnik, Żory, Wodzisław


Náhrobní desky

Specializujeme se především na hřbitovní architekturu v oblasti pomníkové výroby... Styl náhrobní desky může ukázat individuální povahu zemřelého člověka ... Náhrobní desky jsou symbolem, pamětním místem, o které se staráme, a které symbolicky odkazují na neodvratné uplývání času a na křehkost lidského života.

Vyrábíme náhrobní desky, pomníky, hrobky dle vlastních vzorů i na objednávku zákazníka, zaručujeme jedinečný design a dobře vykonanou práci. Pro svoji výrobní činnost využíváme materiálů dovážených z celého světa, zaručujeme jejich vysokou kvalitu.

Montáž v Polsku i v zahraničí. Při montáži využíváme nosný podklad a zpevňovací konstrukční prvky, které stabilizují náhrobní desku. Ke spojování žulových prvků používáme moderní technologie. Nabízíme široký výběr náhrobních doplňků: písmena, kříže, podobizny, vázy, lampy, fotografie, portréty, sochy, chodníky.


náhrobkynáhrobkynáhrobky
dvouhrob
VERDE CANDEIAS wałki
dvouhrob
OLIVE GREEN podvalek
dvouhrob
NERO GREEN profilovaný
náhrobkynáhrobkynáhrobky
jednohrob
CASTANIA podvalek
jednohrob
VERDE BAHIA profilovaný
jednohrob
HALANDIA profilovaný
náhrobkynáhrobkynáhrobky
jednohrob
VISCONT WHITE profilovaný
jednohrob
NERO GREEN podvalek
jednohrob
VANGA profilovaný
písmena, vázy, lampykříže, vzpomínkové kamenykříže, vzpomínkové kameny
hřbitovní doplňky
písmena, vázy, lampy
hřbitovní doplňky
kříže, vzpomínkové kameny
hřbitovní doplňky
kříže, vzpomínkové kamenywersja polska